Športoviská

GMI TENIS CENTRUM disponuje moderným tenisovým areálom a je vybavené vonkajšími tenisovým dvorcami s antukovým povrchom, ktoré sú v prevádzke od marca do októbra.
Vonkajšie dvorce sú vybavené umelým osvetlením , preto umožňujú záujemcom hrať a trénovať v horúcich letných mesiacoch aj po západe slnka v príjemnom ovzduší.

imageimageimageimageimage

V prípade nepriaznivého počasia a v zimných mesiacoch je v GMI TENIS CENTRE k dispozícii pevná hala s tenisovým dvorcami hard a povrchom Plexipave Plexicushion Prestige , ktoré sú totožné s dvorcami na ktorých sa hrá turnaj Austrálian Open.

imageimageimageimageimage

Neoddeliteľnou súčasťou športovísk GMI TENIS CENTRA sú vonkajšie ihriska určené na pohybovú a kondičnú prípravu a kompenzačný tréning, taktiež s možnosťou celoročného využitia futbalového ihriska s umelou trávou.

Hráči GMI TENIS CENTRA  nájdu v jeho útrobách fitnes centrum , vybavené modernými tréningovými  pomôckami a náradím , ktoré sú nevyhnutne pri tréningu každého tenistu.
Neoddeliteľnou súčasťou tréningového procesu je regenerácia, ktorú v priamo  GMI TENIS CENTRE zabezpečujeme dostupnou masážou, fizioterapeutom, saunou a vírivkou.  

Voľne chvíle po tréningu , alebo športovom výkone si môžu hráči GMI TENIS CENTRA spríjemniť v Klubovni pasívne, alebo aktívne pri hraní biliardu alebo stolového futbalu.
Samozrejme v areáli GMI TENIS CENTRA sa môže každý občerstviť, respektíve spríjemniť chvíle čakania posedením v útulnej športovej kaviarni GMI TENIS CAFE.

Pre hráčov so zameraním na výkonnostný tenis je v areáli GMI TENIS CENTRA možnosť ubytovania (v kategórii tenis camp) .

Nezabudnime spomenúť výbornú samotnú lokalitu GMI TENIS CENTRA v Michalovciach, ktoré je situované  v blízkosti centra mesta a 5 min chôdzou k nákupnému stredisku, ako aj komfortnou prístupovou cestou a priestranným parkoviskom v areáli.

thumb

Ubytovanie

Pre hráčov so zameraním na výkonnostný tenis je v areáli GMI TENIS CENTRA možnosť ubytovania

thumb

Klubovňa

Voľne chvíle po tréningu si môžu hráči GMI TENIS CENTRA spríjemniť v Klubovni

thumb

GMI TENIS CAFE

V areáli GMI TENIS CENTRA sa môže každý občerstviť v útulnej športovej kaviarni GMI TENIS CAFE.

thumb

Fitnes centrum

Hráči GMI TENIS CENTRA  nájdu v jeho útrobách fitnes centrum, vybavené modernými tréningovými  pomôckami

Videá

Facebook