Súťaž o iPhone 2018 ma svojho víťaza

Na tohtoročnej Vianočnej párty nášho klubu , pripadla ešte jedná milá povinnosť , a to vyhlásiť výsledky súťaže o iPhone 2018, odovzdať ceny a samozrejme odovzdať hlavnú cenu. Každý, kto sa zapojil do celoročnej súťaže a splnil pravidlá, bol ocenený.

Víťazom celoročnej súťaže a hlavnú cenu iPhone 6 získal na základe rozhodnutia poroty Erik Ovsijčuk. Víťazovi blahoželáme.

TJT Michalovce

Súťaž iPhone 2018

TENNIS JUNIOR TEAM Michalovce vyhlasuje súťaž o IPhone 2018 pre členov a  priateľov TJT Michalovce.

Predmetom súťaže je zverejniť čo najzaujímavejšiu ( netradičnú ) fotku svojej osoby v tričku, alebo s logom ( znakom ) TENNIS JUNIOR TEAM Michalovce. Fotografiu musíte zverejniť na webovej stránke GMI TENIS CENTRUM a to zaslaním na emailovú adresu „sutaz@gmitenis.com“ a uviesť Súťaž IPhone 2018 + meno a priezvisko súťažiaceho. Na jednu fotografiu  môže súťažiť jeden súťažiaci, pričom každý súťažiaci môže prihlásiť ľubovoľný počet fotiek.  Zaslaním fotografie a uvedením svojho mena dávate súhlas na zverejnenie fotografie na našej webovej stránke a v sociálnej sieti facebook.

Vyhodnotenie súťaže porotou (, ktorá bola zvolená na našom klubovom stretnutí začiatkom sezóny ) a odovzdanie cien bude na koncoročnom – vianočnom večierku TJT Michalovce.

Facebook